“Vendndodhje shumë e bukur me pamje malore 360 ​​gradë. Pishinë e bukur e pastër. Biznes i mrekullueshëm familjar. Apartament shumë i bukur dhe me stil.”
Ambroos, Belgjikë
Rreth Nesh

Destinacioni më i mirë i pushimeve!

Zhytuni në bukurinë e qetë të Himarës me një qëndrim në Vila Milo Apartments. I vendosur mes pamjeve magjepsëse malore, ky kompleks i qëndrueshëm apartamentesh krenohet me një pishinë të jashtme sezonale, duke siguruar një arratisje freskuese. I ndodhur vetëm 2.2 km nga plazhi Spille dhe 2.4 km nga plazhi Maracit, ju do të gjeni veten në zemër të qetësisë.

Vila Milo Apartments nuk është vetëm një vend për të pushuar; është një ftesë për të përjetuar qetësinë e Himarës në maksimum. Pavarësisht nëse jeni duke u ftohur në pishinë, duke eksploruar peizazhet e afërta ose thjesht duke shijuar momente të qeta në tarracën tuaj private, çdo aspekt është krijuar për të ofruar një pushim të paharrueshëm.

Më Shumë
EKSPERIENCë LUKSOZE

Shijojeni një
Relaks të Thellë

Shërbimet Kryesore

Parkimi Falas

Ka parkim privat falas dhe prona ofron shërbim transporti nga aeroporti.

Dhoma Familjare

Apartamenti dhe ambjentet jane te paster, funksionale dhe ofrohen për familjet.

Air Kondicioner

Në apartamentet vila, dhomat vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Pishinë e Jashtme

Pishinat e jashtme kanë shezllone dielli dhe çadra dhe ofrojnë një pamje spektakolare.

 Relax Enjoy Luxury Holiday Travel Discover Experience Relax Enjoy Luxury Holiday Travel Discover Experience Relax Enjoy Luxury Holiday Travel Discover Experience Relax Enjoy Luxury Holiday Travel Discover Experience

Foto Galeria e Vilës Sonë